FIFA 17 /EDYCJA DELUXE /PL /XBOX 360

FIFA 17 /EDYCJA DELUXE /PL /XBOX 360
 •  


  Dzięki wykorzystaniu możliwości silnika Frostbite FIFA 17 oferuje autentyczną futbolową rozgrywkę. To prawdziwa podróż po nowych światach, możliwa wyłącznie w grze. Zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami oraz zachowaniu w ataku pozwalają zapanować nad każdą chwilą meczu. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej z komentarzami
  Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Nie zabraknie też rodzimej Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski

   

   

  Co to jest FIFA Ultimate Team (FUT)?

  EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team to ogromna społeczność  sieciowa fanów piłki nożnej, którzy tworzą wymarzone drużyny, zestawiając najlepszych piłkarzy świata w grze FIFA 17, aby stanąć  w szranki z innymi graczami. Dołącz do ponad 15 milionów fanów i podejmij wyzwanie - buduj drużyny składające się z najlepszych z najlepszych piłkarzy świata poprzez zdobywanie, kupowanie, sprzedawanie i wymienianie się zawodnikami z innymi graczami w Ultimate Team. Graj swoim wymarzonym zespoł em i rywalizuj z drużynami swoich znajomych, kiedy tylko zechcesz. Możesz utworzyć  wiele składów, po czym grać  nimi w turniejach sieciowych i jednoosobowych (co tydzień  dostępne będą nowe wyzwania).


  Co to jest piłkarz na wypożyczenie FIFA Ultimate Team? 

  Czy zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać , jakby to było mieć w zespole najlepszych piłkarzy świata? Teraz można wypróbować w swoim składzie przez ustaloną z góry liczbę meczów najbardziej popularnych piłkarzy w FIFA Ultimate Team.


  Co to jest duża złota paczka Premium FIFA Ultimate Team?

  Poczuj emocje towarzyszące otwieraniu kolejnych paczek. W każdej znajdziesz 24 losowe karty -piłkarzy, kontrakty, stadiony, menedżerów, trenerów, piłki, stroje i herby, a także karty kondycji, stylu gry i leczenia kontuzji. Każda złota paczka zawiera zawodników o ocenie ogólnej w grze wynoszącej co najmniej 75. Zawsze znajdziesz w niej też jedną kartę rzadką. Rzadkie karty to lepsze cechy pił karzy, dłuższe kontrakty i najbardziej poszukiwani zawodnicy.


  Co to jest EA SPORTS Football Club (EASFC)?

  Zostań  częścią wielkiej społeczności piłkarskiej. Zdobywaj nagrody i kolejne poziomy, wykonuj zadania bazujące na wydarzeniach z prawdziwych boisk i kontaktuj się ze swoimi znajomymi. Wszystko w grze FIFA 17 jest mierzone i przekazywane za pośrednictwem EA SPORTS Football Club. Gracze mogą zdobywać  nagrody i odblokowywać  przedmioty w katalogu Football Club, pnąc się w górę ku najwyższemu, setnemu poziomowi. Regularnie aktualizowane zadania EA SPORTS Football Club bazują na prawdziwych meczach, tak więc gra FIFA 17 będzie ściśle powiązana z rozgrywanym sezonem piłkarskim. 
   


   

 • PRODUCENT EA
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

199,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.02 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty