STEEL BATTALION: HEAVY ARMOR / KINECT / XBOX360

STEEL BATTALION: HEAVY ARMOR / KINECT / XBOX360
 • Akcja Steel Battalion: Heavy Armor rozgrywa się w roku 2082 i przenosi graczy do świata pozbawionego półprzewodników, w którym wojna prowadzona jest za pomocą prymitywnej broni. W wyniku zrządzenia losu, armia amerykańska zmuszona jest na przeprowadzenie szeroko zakrojonych operacji lądowych na terenie, który niegdyś należał do USA. W wojnie o dominację pomiędzy nowymi supermocarstwami istnieje jeden rodzaj broni, który wkrótce może rozstrzygnąć oblicze konfliktu - Vertical Tank (VT). Zasiadając za sterami tego urządzenia, gracz wyrusza w misję, która przeniesie go w najodleglejsze zakątki świata.


  Steel Battalion: Heavy Armor zapewnia niespotykany dotąd poziom kontroli i interakcji. Wszelkie przemieszczanie się pojazdem, a także celowanie oraz prowadzenie ostrzału z głównych broni odbywa się za pomocą standardowego kontrolera do Xboxa 360. Szeroki wachlarz innych kluczowych działań bojowych wykonywany jest przy użyciu kontrolera Kinect - począwszy od włączania silnika, na strzelaniu działkiem maszynowym skończywszy. Kinect zapewnia również interakcję z załogą pojazdu poprzez m.in. uspokajanie zestresowanych członków załogi oraz przybijanie piątki za pomyślnie wykonane zadanie.


  Cechy gry:


  • Ewolucja wojny - Steel Battalion: Heavy Armor zapewnia połączenie gatunku FPS z elementami rozgrywki możliwymi wyłącznie dzięki kontrolerowi Kinect.
  • Pole bitwy - wzbudzaj postrach wśród nieprzyjaciół jako pilot VT oraz poczuj mrożące krew w żyłach chwile jako główny cel ataków wroga.
  • Członkowie załogi - wykorzystaj Kinect do współpracy z załogą w lepszych oraz gorszych momentach na polu bitwy.
  • Unikatowy świat - Steel Battalion: Heavy Armor ukazuje świat, gdzie układ sił został drastycznie zmieniony poprzez zacofanie technologiczne. Niegdyś wielkie nacje muszą teraz polegać na umiejętnościach oraz odwadze dzielnych żołnierzy, aby odzyskać wolność i wymierzyć sprawiedliwość.
  • Innowacje - po raz kolejny wizjonerzy z Capcomu wykorzystują obecną technologię do maksimum i przekraczają wszelkie granice, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń.


  Gra do działania wymaga sensora KINECT.


 • PRODUCENT CAPCOM
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

89,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.2 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty