ASSASSINS CREED IV BLACK FLAG /PL/ XBOX 360

ASSASSINS CREED IV BLACK FLAG /PL/ XBOX 360
 •  Gatunek: gra akcji TPP / skradanka
  Wersja językowa: polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 18+
  Ilość graczy: single player / multiplayer
  Gra nowa w folii.


  Nagroda Rozbitka:

  - Broń dla pojedynczego gracza

  - Podwójne szable, Broń dla pojedynczego gracza

  - Rapier niemiecki, Kostium do trybu wieloosobowego

  - Poszukiwacz skarbów, Relikt dla trybu wieloosobowego

   

  Seria Assassin's Creed jest najpopularniejszą marką, którą pochwalić się może koncern Ubisoft. Kolejne tytuły cyku pojawiają się zwykle w rocznych odstępach. Tak jest i tym razem ponieważ Black Flag pojawiła się na rynku 12 miesiecy po premierze poprzedniej części.


  Protagonistą Assassin's  Creed Black Flag jest Edward Kenway. Dziadek znanego z poprzednej części Connora. Edward na codzień jest typowym XVIII-wieczny piratem a także członkiem tajemniczego zakonu asasynów. Tradycyjnie w fabułę zostały wplecione autentyczne zdarzenia oraz postacie takie jak Anne Bonny, Charles Vane a nawet legendarny Czarnobrody (Edward Teach).


  Tłem akcji są Karaiby dwa lata po zakończeniu wojny sukcesyjnej. Gracz może odwiedzić ponad 50 unikatowych lokacji rozmieszczonych na archipelagu mniejszych i większych wysepek. Dostępne jest wiele osad rybackich, plantacji cukru a nawet opuszczonych ruin, w których znaleźć można pradawne skarby. Najważniejsze lokacje to miasta Kingston, Hawana oraz Nassau. Zwiedzać można nie tylko lokacje umieszczone na lądzie. Pod wodą ukryte jest wiele zatopionych statków a Edward może zanurkować by je odkryć. Pomiędzy wyspami można przemieszczać się statkiem Edwarda (Jackdaw), który można dowolnie modyfikować i wzmacniać.


  Podobnie jak w poprzedniej części, można przeprowadzać bitwy morskie. Sztuczna inteligencja przeciwników została poprawiona, więc potyczki na morzu będą dużo bardziej wymagające. Walka prezentuje się podobnie jak w poprzednich częściach serii. Poza standardowym ukrytym ostrzem, Edward może również używać sporego wachlarza broni białej oraz nosić aż do czterech pistoletów na raz.  Poza kampanią dla jednego gracza tytuł oferuje również rozwinięty tryb multiplayer. Gracz może wcielić sie w jedna z wielu dostępnych postaci, które może modyfikować pod względem stroju, kolorów oraz używanej broni. Spory jest również wybór map a dzięki Game Lab można dowolnie modyfikować parametry gry tworząc w ten sposób własne tryby multiplayer. Znany z poprzedniej części tryb Wolfpack został zmodyfikowany i teraz stanowi zupełnie oddzielny moduł zwany The Wolfpack Experience. Moduł posiada teraz własna fabułę i wiele urozmaiceń.


  Oprawa graficzna i dźwiękowa prezentuje się na wysokim poziomie. Modele postaci oraz otoczenie jest zróżnicowane i bogate w mnóstwo detali. Silnikiem odpowiadającym za grafikę jest AnvilNext, który wykorzystany jest również w Assassin's Creed III oraz dodatku Liberation.

   

 • PRODUCENT UBISOFT
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

39,99  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty