MINECRAFT XBOX ONE Twórz i buduj światy

MINECRAFT XBOX ONE Twórz i buduj światy
 • Gra XBOX ONE
  Gatunek: FPP, sandbox, 
  Wersja językowa:
   polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa:
   7+ 
  Ilość graczy: 
  single player / multiplayer

  Gra nowa - w folii

   

  Minecraft to produkcja niezależnego studia Mojang Specifications.

  Gracze wcielają się w górnika, który wrzucony zostaje do losowo wygenerowanego świata. Mapa podzielona jest na kilka obszarów, które charakteryzuja sie swoim klimatem. Można więc odwiedzić na przykład tereny pustynne, górskie lub leśne. Dostępne są również rozległe systemy jaskiń, z których można pozyskiwać minerały.

  Świat zbudowany jest w całości z 55 rodzajów trójwymiarówych bloków, każdy posiadający swoje cechy i zastosowania. Bloki te można pozyskiwać a następnie wytwarzać z nich narzędzia, broń, pancerze lub praktyczne przedmioty ułatwiające rozgrywkę - na przykłd piece do pieczenia mięsa lub przetapiania rudy, łóżka, w których można bezpiecznie przespać noc lub skrzynie do chowania skarbów. Z dostępnych bloków budować można także swoje konstukcje. Gracz ma w tym względzie pełną swobodę. By ułatwić przetrwanie możliwa jest również uprawa ziemi i hodowla zwierząt.

  Minecraft oferuję grę w trybie bezpiecznym oraz w trybie Survival. Tryb Survivial wprowadza do gry potwory, takie jak wybuchające creepery albo strzelające z łuku szkielety, które pojawiają się w nocy. Kolejną różnicą jet to, że w trybie bezpiecznym punkty życia odnawiają się same, a w trybie Survival po zranieniu potrzebujemy jedzenia lub odpoczynku, by w pełni wrócić do zrowia. W tym trybie również postać męczy się pracując, co skutkuję utratą punktów życia, które musimy regenerować na rożne sposoby.

  Oprócz trybu dla jednego gracza dostępny jest również tryb multiplayer, w którym gracze mogą razem eksplorować świat, wydobywać minerały bądź
  budując wspólnie różne konstrukcje.

  Grę charakteryzuje pomieszanie "kanciastej" grafiki z trójwymiarowym światem.

   

  obrazek

 • PRODUCENT MOJANG
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

69,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty