FAR CRY 4 /NAPISY PL/XONE/ PROMOCJA

FAR CRY 4 /NAPISY PL/XONE/ PROMOCJA
 • Far Cry 4 to kolejna część popularnego cyklu gier akcji z otwartym światem. Studiem odpowiedzialnym za produkcję jest francuski koncern Ubisoft, który ma na koncie takie tytuły jak seria Assassin's Creed, Splinter Cell czy Watch Dogs. Far Cry 4 to pierwsza część serii, która pojawiłas się na konsolach nowej generacji.

  Tym razem akcja przenosi gracza do fikcyjnego państewka Kyrat leżącego wysoko w Himalajach. Państwo znajduje w stanie wojny domowej, do której doprowadził samozwańczy władca Kyrat- Pagan Min. Min słynie z okrucieństwa i zimnego serca, nie obchodzą go cywilne ofiary konfliktu. Na przeciw wychodzi mu grupa rebeliantów, która stara się odsunąć go od władzy i tym samym zaprowadzić dawny pokój. Główny bohater, Ajay Ghale, zostaje wplątany w konflikt gdy przybywa do Kyrat spełnić życzenie umierającej matki.

  Świat gry jest wielki i całkowicie otwarty a jego umiejscowienie sprawia, że tereny są zróżnicowane i ciekawe. Gracz będzie miał okazję zwiedzać ośnieżone szczyty, gęste lasy czy starożytne ruiny. Twórcy postarali się o duży wybór środków transportu, więc gracz nie będzie miał problemów z dostaniem się w nawet najtrudniej dostępne regiony mapy. Świat obfituje również w dziką zwierzyną, na którą można polować. Wybór broni jest ogromny, od prostych pistoletów i łuków po ciężkie karabiny maszynowe i wyrzutnie.  best-play.pl

   

   

 • PRODUCENT UBISOFT
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

149,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty