DIABLO III /PL/ PS3 + DLC

DIABLO III /PL/ PS3 + DLC
 • Do każdego przedpremierowego zamówienia dołączamy DLC do ściągnięcia za pomocą usłgi Playstation Network:


  • Infernalny Hełm (Infernal Helm) - przedmiot zapewniający premię do zdobywanych punktów doświadczenia, dzięki któremu szybciej rozwiniesz swoją postać; można z niego korzystać od początku rozgrywki,
  • Anielskie Skrzydła (Angelic Wings) - zadrwisz sobie ze sług Zła, gdy rozwiniesz w walce te jaśniejące niebiańskim blaskiem skrzydła,
  • Chmura w butelce (Bottled Cloud) - Twój pancerz otrzyma boski odcień bieli dzięki temu lekkiemu jak obłok barwnikowi,
  • Dym w butelce (Bottled Smoke) - Twój pancerz otrzyma odcień czerni rodem z najgłębszych kazamat, dzięki temu kłębiącemu się posępnie barwnikowi.


  obrazekobrazekobrazekobrazek

   

  Oprócz tego zamawiając Diablo III przed premierą na PlayStation 3 uzyskasz także dostęp do pięciu unikatowych przedmiotów dostępnych wyłącznie w wersji na tę konsolę:


  • Podróż Bohatera (The Hero's Journey) - legendarny naramiennik, którego elementem jest szal inspirowany grą Podróż
  • Amulet Drake'a (Drake's Amulet) - legendarny amulet, łudząco podobny do pierścienia noszonego na szyi przez Nathana Drake'a
   z Uncharted
  • Rękawice Leoryka (Leoric's Gauntlet) - legendarne rękawice za pomocą których przyzwiesz widmowy szkielet stanowiący nieocenioną pomoc w walce
  • Karmazynowe anielskie skrzydła (Crimson Angelic Wings) - skrzydła w odcieniu czerwieni
  • Pierścień Lei (Leah's Ring) - legendarny pierścień Lei, który otrzymała od Deckarda Caina, czyli swojego wuja. Dzięki niemu otrzymasz premię od znajdowania magicznych przedmiotów i złota. Można z niego korzystać od początku rozgrywki.


  obrazekobrazekobrazek

  obrazekobrazek  Diablo III to kolejna część niezwykle popularnej serii hack'n'slash, która rozpoczęła się w 1996 roku. Produkcja zawiera kilka rozwiązań znanych z poprzednich części marki i wprowadza mnóstwo nowych pomysłów. Jej producentem jest firma Blizzard Entertainment, znana z wielu udanych i świetnie sprzedających się marek (World of Warcraft, StarCraft).

  W trzeciej odsłonie Diablo wracamy do świata Sanktuarium, aby jeszcze raz zmierzyć się z siłami ciemności i tytułowym demonem. Gra rozpoczyna się w dwadzieścia lat po wydarzeniach znanych z Diablo II, w którym grupa herosów zatriumfowała nad złem, ale wskutek tej walki oszalała. Sanktuarium potrzebuje nowych bohaterów: do akcji wkraczają Barbarzyńca, Czarodziej, Mnich, Szaman i Łowca demonów. Blizzard rozbudował wątki fabularne i uczynił je ważniejszym elementem rozgrywki. Dzięki temu fani uniwersum mogą poznać wiele nowych informacji o odwiecznym konflikcie Wysokich Niebios z siłami Płonącego Piekła.

  Diablo III to gra akcji RPG, w której wcielamy się w jednego z wymienionych bohaterów i przemierzamy obszerne krainy. Podczas podróży wykonujemy zadania zlecane przez mieszkańców świata i anioły, a także walczymy z hordami przeciwników. Każda z postaci operuje innym systemem energii, dysponuje unikalnym zestawem umiejętności i może używać wybranych rodzajów broni. Mówiąc inaczej, granie Barbarzyńcą różni się diametralnie od prowadzenia na przykład Czarodzieja. Wiele zależy też od pomysłowości gracza i zdobytych przedmiotów: czary i zdolności można bowiem modyfikować za pomocą kamieni runicznych, które nadają im nowe efekty oraz polepszają właściwości.
 • PRODUCENTBlizzard
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

159,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.2 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty