DMC DEVIL MAY CRY /PL/PS3

DMC DEVIL MAY CRY /PL/PS3
  • DmC: Devil May Cry stanowi odświeżenie oryginalnej gry Devil May Cry z 2001 roku, stworzonej przez firmę Capcom. Za odświeżenie odpowiada brytyjskie studio Ninja Theory, które ma na koncie takie tytuły jak Heavenly Sword czy Enslaved: Odyssey to the West.


    Protagonistą DmC jest Dante, młody mężczyzna żyjący na uboczu społeczęstwa. Dante ma wybuchowy charakter i całkowity brak poszanowania dla systemu. Bohater z wielka wprawą posługuje się wszelkiego rodzaju bronią, co ułatwia mu walkę z nękającymi go demonami. W pewnym momenie Dante zostaje zaatakowany przez potężnego demona zwanego "Łowcą". Z opresji ratuje go tajemnicza Kat.    Akcja gry toczy się równolegle w dwóch światach- ludzkim oraz piekielnym (Limbo), który pełny jest niebezpiecznych demonów, z którymi walczy Dante. Podczas walki bohater wykorzystywac może nie tylko różnego rodzaju bronie, ale także swoje anielskie lub demoniczne moce. Wykorzystanie odpowiednich mocy pozwala na szybkie eliminowanie wrogów lub rozwiązywanie zagadek. Dante potrafi również swietnie walczyc wręcz a włączenie trybu Devil Trigger sprawia, że na kilka sekund staje się niezwyciężony. Gracz oberwuje akcję z perspektywy trzeciej osoby.
    Graficznie tytuł prezentuje sie bardzo dobrze. Kolejne lokacje są ciekawie zaprojektowane a piekielne Limbo rządzi sie własnymi prawami fizyki. Efekty specjalne są spektakularne a całości rozgrywki towarzyszy energetyczny dubstepowy soundtrack.

  • PRODUCENT CAPCOM
  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

49,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.02 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty