GRAND THEFT AUTO V /GTA 5 /PL /PS3

GRAND THEFT AUTO V /GTA 5 /PL /PS3
 •  

  Gra PS3
  Gatunek: gra akcji / TPP
  Wersja językowa: polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 18+
  Ilość graczy: single player / multiplayer

   

  Gra nowa - w folii


  obrazek


  Grand Theft Auto V to najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier akcjii z otwartym światem. Studiem odpowiedzialnym za tytuł jest Rockstar North.


  Akcja GTA 5 rozgrywa się w Los Santos, które wzorowane jest na Los Angeles i które gracz miał okazję odwiedzić grając w San Andreas. Tym razem gra przedstawia nam trzech głównych bohaterów, między którymi można się swobodnie przełączać:

  • Michael De Santa- były kryminalista i jeden z najlepszych złodzieji w kraju. Obecnie mąż i ojciec dwójki dzieci objęty programem ochrony świadków.
  • Franklin Clinton- na co dzień pracuje u lokalnego dilera samochodowego. Marzy jednak o wyrwaniu się z mieszkania, które dzieli z ciotką.
  • Trevor Phillips- niestabilny emocjonalnie handlarz narkotykami. Były pilot wojskowy.


  Każda z tych postaci posiada swoje specjalności.  Specjalnością Michaela jest strzelanie, Franklina-prowadzenie samochodów a Trevor jest świetnym pilotem.


  Mapa w GTA 5 dzieli się na dwa główne obszary. Pierwszym z nich jest Los Santos- olbrzymia metropolia, której odkrycie w całości to wyzwanie na wiele dni. Drugim obszarem jest sąsiadujące z Los Santos Blaine County, które posiada całkowicie odmienny charakter. Dominują tu tereny pustynne i górskie. Znajduje się tu kilka małych miasteczek, baza wojskowa oraz park narodowy ulokowany w górach. W przeciwieństwie do poprzednich części GTA, mapa jest w całości otwarta już od samego początku. Gracz nie będzie zmuszony do rozwijania fabuły by odblokować kolejny obszar. Wachlarz dostępnych pojazdów jest tradycyjnie szeroki- od rowerów, przez motorówki, aż po samoloty.


  Zarówno Los Santos jak i Blaine County oferują wiele zajęć, którym można oddać się miedzy misjami. Isnieje wiele sklepów odzieżowych, fryzjerów oraz salonów oferujących tuning samochodów. Poza tym można również wziąć udział w różnych wyścigach, skoczyć ze spadochronem, nurkować w batyskafie lub wybrać się na polowanie. GTA 5 umożliwia również zaplanowanie napadu. Skok planuje się od samego początku dobierając odpowiednich ludzi i sposób w jaki napad ma być przeprowadzony. Każda ukończona misja i aktywność to zastrzyk gotówki, którą można wydać na ulepszanie broni i samochodów, zakup nieruchomości lub po prosu nowe ubrania.


  Gra oferuje również rozbudowany system dla wielu graczy, w którym gracz tworzy własną postać i wykonując misje ze znajomymi wspina się po szczeblach kariery kryminalisty.

   

  Oprawa graficzna prezentuje się na bardzo wysokim poziomie. Tekstury, animacje postaci i samochodów oraz dźwięk stworzone są z najwyższą dbałością o szczegóły. Grafika oparta jest na autorskim silniku RAGE.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

109,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.02 kg

Czas realizacji: 1-2 dni

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty