MINECRAFT STORY MODE SEASON 2 / PS4

MINECRAFT STORY MODE SEASON 2 / PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: 
  przygodowa TPP
  Wersja językowa: 
  angielska
  Klasyfikacja wiekowa: 
  7+
  Ilość graczy:  
  single player

  Gra nowa - w folii

      

  obrazek


  Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 to druga część epizodycznej przygodówki Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series z 2015 roku


  Po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym sezonie stara ekipa zaczęła się powoli rozpadać z powodu nadmiaru obowiązków i braku czasu na nowe wyzwania. Pewnego dnia Jesse wplątał się jednak w nowe tarapaty – nie dość, że znalazł tajemniczą, przeklętą rękawicę, to jeszcze utknęła w niej jego ręka. W ten oto sposób rozpoczyna się kolejna wielka przygoda i podróż w najgłębsze zakątki świata.


  Podobnie jak inne gry studia Telltale Games, tak i Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 to stosunkowo prosta przygodówka, w której największą rolę odgrywa opowiadana historia. Wpływamy na nią, podejmując ważne decyzje w kluczowych momentach. Choć rozgrywka polega głównie na poznawaniu perypetii bohaterów, to wzorem pierwszego sezonu przygotowano też sporo minigierek urozmaicających zabawę.


  Jedną z nowości niedostępnych w poprzedniej części są tak zwani obserwatorzy, czyli osoby korzystające ze specjalnej aplikacji na urządzeniach mobilnych. System polega na uruchomieniu przez hosta (gracza) sesji Crowd Play. Ludzie z całego świata głosują na wybory, których ma dokonywać grająca osoba, kontrolując w ten sposób przebieg przygody. Możliwa jest jednak zmiana ustawień, dzięki czemu to host ma ostateczne zdanie i może, ale nie musi, kierować się opiniami obserwatorów.


  Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 zostało podzielone na pięć epizodów. W pracach nad grą uczestniczyli tacy aktorzy jak Patton Oswalt (Diabli nadali), Catherine Taber (głos Padme Amidali z animowanego serialu Star Wars: The Clone Wars), Ashley Johnson (Ellie z The Last of Us) oraz Scott Porter (Friday Night Lights).

   

   

 • PRODUCENT TELLTALLE GAMES
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

119,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.02 kg

Czas realizacji: 1-2 dni

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty