LEGO NINJAGO MOVIE VIDEOGAME /PL /PS4

LEGO NINJAGO MOVIE VIDEOGAME /PL /PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: gra akcji, przygodowa
  Wersja językowa: polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 7+ 
  Ilość graczy: single player / multiplayer


  Gra nowa - w folii


  obrazek


  LEGO Ninjago Movie Video Game to kolejna produkcja spod szyldu słynnych duńskich klocków, nad którą pieczę sprawowało studio Traveller's Tales.


  Historia przedstawiona w The LEGO Ninjago Movie Video Game bazuje na opowieści z filmowego oryginału. Złowrogi Lord Garmadon doprowadził miasto Ninjago City na skraj katastrofy. Pod przywództwem mądrego Wu, czyli mistrza wschodnich sztuk walki, grupa nieustraszonych wojowników postanawia stawić mu czoła, by zaprowadzić w metropolii dawny ład i porządek.

  Oprócz wyżej wspomnianego bohatera i głównego antagonisty, obsadę gry zasilają inne postacie znane ze srebrnego ekranu. Gracze mogą się wcielić w Lloyda, Kai’a, Jay’a, Zane’a, Nyę oraz Cole’a.

  Rozgrywka w The LEGO Ninjago Movie Video Game nie odbiega od schematu wypracowanego na potrzeby wcześniejszych gier studia. Po raz kolejny mamy więc do czynienia z platformową grą akcji – w toku przygody przemierzamy różnorodne lokacje mieszczące się w obrębie Ninjago City, walczymy z mniejszymi i większymi przeciwnikami, wykorzystując unikalne zdolności poszczególnych herosów oraz rozwiązujemy nieskomplikowane zagadki środowiskowe.

  W The LEGO Ninjago Movie Video Game można grać zarówno w pojedynkę, jak i w ramach trybu współpracy z maksymalnie trójką znajomych.

  The LEGO Ninjago Movie Video Game działa w oparciu o technologię, która napędzała poprzednie produkcje. Trójwymiarowa oprawa graficzna opisywanego tytułu prezentuje się zatem przyzwoicie, stylistycznie nawiązując do kinowego pierwowzoru.


   

   

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

219,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: 1-2 dni

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty