THE CREW WILD RUN EDITION /WYDANIE KOMPLETNE/PL/PS4

THE CREW WILD RUN EDITION /WYDANIE KOMPLETNE/PL/PS4
 • Edycja Wild Run zawiera:

  • Podstawową wersje gry The Crew
  • Rozszerzenie The Crew Wild Run
  THE CREW
  The Crew to wyścigowa gra francuskiego studia Ivory Tower.

  Świat gry jest w pełni otwarty i gracze mogą sie po nim swobodnie przemieszczać. Do dyspozycji kierowców oddano ponad 5000 mil terenu, który przepełniony jest różnego rodzaju atrakcjami (wyścigi, misje czy wyzwania). Gra oferuje również kampanię, w której gracz poznaje losy sześciu różnych
  bohaterów.

  Duży nacisk położony jest na grę wieloosobową. Gracze mogą szybko i łatwo przełączać się między trybem dla jednego bądź wielu graczy. Rywalizować można z losowo dobranymi przeciwnikami lub drużynowo.

  Kierowcy mają do wyboru ponad sto samochodów podzielonych na kilka kategorii. Auta są bardzo zróżnicowane, więc każdy znajdzie cos dla siebie. Wiele z tych pojazdów to licencjonowane modele znanych producentów. Każdy samochód można modyfikować by poprawić wygląd oraz parametry. Cechą charakterystyczną tytułu jest to, że gracz może zbudować od podstaw własny samochód z części zdobytych podczas rozgrywki.


  THE CREW: WILD RUN
  Wild Run to pierwsze duże rozszerzenie do gry The Crew, która wyszła w zeszłym roku. Dodatek przenosi graczy na The Summit (Szczyt), czyli miejsce zgromadzeń entuzjastów wyścigów samochodowych.
  Rozszerzenie wprowadza całą paletę nowych pojazdów. Twórcy wprowadzili do gry wyścigowe motocykle, samochody przystosowane do wyścigów typu drag i drift oraz monster trucki.

  Wild Run charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem lokacji. Całość odbywa się w Stanach Zjednoczonych, a poszczególne lokacje zależą od wyboru rodzaju wyścigu. Dla przykładu wyścigi monster truckami odbywają się w Dolinie Yosemite a wyścigi na ćwierć mili na płaskiej równinie Boneville.


   

  obrazek
 • PRODUCENT UBISOFT
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

169,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.2 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty