MORTAL KOMBAT X / PS4 / PL

MORTAL KOMBAT X / PS4 / PL

 • Seria Mortal Kombat istnieje już od 1992. Mortal Kombat X to dziesiąta już odsłona cyklu stworzona przez studio NetherRealm.


  Zasady rozgrywki pozostają niezmienione. Dwóch wybranych wojowników spotyka się na zamkniętej arenie i walczy na śmierć i życie. Pojedynek tradycyjnie kończy "fatality", które w Mortal Kombat X przedstawia się wyjątkowo krwawo i brutalnie. Gracz znów będzie mógł wybierać między takimi legendami jak Scorpion czy Sub-Zero.


  Twórcy wprowadzili kilka zmian w stosunku do poprzedniej części, której najnowsze Mortal Kombat stanowi kontynuację. Akcja gry toczy się nawet dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części, więc zmianom uległ dobór postaci. Niektórzy bohaterowie zniknęli a na ich miejsce wprowadzono nowe twarze. Każda z postaci posiada kilka wariatów, które róznią się od siebie wyglądem i taktyką. Wprowadzono również kilka zupełnie nowych map.


  Gra oferuje tryb fabularny dla jednego gracza oraz multiplayer, w którym gracze mogą toczyć pojedyncze starcia lub walczyć w ramach globalnej walki o dominację. W trybie tym przedstawiony w grze świat ulega ciągłym zmianom wraz z każdym pojedynkiem. Twórcy oferują również kilka niedostępnych wcześniej form walk w trybie sieciowym.


  Gra wymaga połączenia z internetem.

  obrazek

    • Stan Nowa w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

155,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty