MONSTER HUNTER WORLD / PS4

MONSTER HUNTER WORLD / PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: RPG TPP
  Wersja językowa: polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 16+
  Ilość graczy: single player / multiplayer

  Gra nowa - w folii

   
  obrazek


  Monster Hunter World jest kolejną odsłoną świetnie przyjętego cyklu gier RPG akcji, nad którym pieczę sprawuje firma Capcom.

   

  W Monster Hunter World fabuła nie odgrywa szczególnie ważnej roli. W grze wcielamy się w tytułowego łowcę potworów, którego zadaniem jest zbadanie nowo odkrytego kontynentu znanego jako „Nowy świat” i poznanie jego tajemnic, a także ubijanie coraz potężniejszych bestii w ramach realizacji kolejnych zleceń przyjmowanych w toku przygody.


  W Monster Hunter World mamy do dyspozycji rozległy otwarty świat, po którym możemy się poruszać zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie okiełznanego wcześniej stwora. Przemierzanie zróżnicowanych terenów uatrakcyjniają zmieniające się pory doby oraz możliwość wspinaczki na niektóre elementy otoczenia. Podstawą rozgrywki w grze jest przedwszystkim eliminacja różnorodnych bestii. Każdy adwersarz dysponuje indywidualnym zestawem mocnych i słabych stron. Zwycięstwo na polu walki gwarantuje uważna obserwacja zachowań naszego przeciwnika oraz opracowanie odpowiedniej taktyki, w której uwzględnimy nie tylko jego słabe strony ale także topografię terenu i roślinności porastającej nasz plac boju. Dzięki temu możemy np. schować się w gęstej i wysokiej trawie. Ponadto świat gry został zaprojektowana w taki sposób, aby sprawiał wrażenie żywego ekosystemu, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by napuścić na siebie dwa potwory i w ten sposób osłabić lub całkowicie pozbyć się celu naszej misji bez wychodzenia z bezpiecznej kryjówki.


  Walki toczą się w czasie rzeczywistym, a w ich trakcie kożystamy z rozbudowanego arsenału broni białej, jak i z szerokiego wachlarza broni dystansowej oraz z rozmaitych gadżetów pokroju linki z hakiem umożliwiającej błyskawiczny doskok w wybrane przez nas miejsce. W grze nie mogło zabrkanąc rozbudowanego systemu rozwoju postaci, której potencjał bojowy zwiększamy poprzez zaopatrywanie jej w coraz potężniejsze uzbrojenie oraz pancerze. Truchła powalonych przeciwników są źródłem zasobów, dzięki którym tworzymy ulepszenia do broni i zbroi w oparciu o rozbudowany system craftingu.


  Monster Hunter World został stworzony z myślą o zabawie dla jednego gracza. Mimo to w grze zaimplementowano oparty na współpracy wariant wieloosobowej rozgrywki – kiedy sprawy nie idą po naszej myśli, możemy wezwać na pomoc maksymalnie trójkę innych graczy; ich przybycie i udzielenie nam wsparcia często jest w stanie odmienić losy bitwy.

   

   

   *Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na  26.01.2018 r.
  Wysyłka gry przewidziana jest na 1-2 dni przed premierą, najpóźniej w dzień premiery.
  (Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).

 • PRODUCENT CAPCOM
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

199,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty