METAL GEAR SURVIVE / PS4

METAL GEAR SURVIVE / PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: gra akcji, survival 
  Wersja językowa: angielska
  Klasyfikacja wiekowa: 18+ 
  Ilość graczy:  single player / multiplayer
  *PREORDER


  Gra nowa - w Folii

   

  obrazek  obrazek

   

  Metal Gear Survive jest kooperacyjną grą akcji z elementami skradanki i survivalu, osadzona w uniwersum Metal Gear. Tytuł jest pierwszą produkcją sygnowaną tą popularną marką stworzoną po odejściu z Konami legendarnego twórcy serii, Hideo Kojimy. Metal Gear Survive jest spin-offową odsłoną serii, stanowiącą próbę nowego spojrzenia na sprawdzone mechanizmy serii. Za powstanie gry odpowiadają wewnętrzne studia koncernu Konami, który zachował prawa do nazwy po rozstaniu z Kojimą.


  Fabuła gry jest alternatywną wersją wydarzeń, które zostały przedstawione w finale MGS V: Ground Zeros, gdzie zlokalizowana na morzu baza zostaje zniszczona przez tajemnicze siły XOF, stanowiące część zbrojnego ramienia CIA. We wstępie gry dowiadujemy się, że resztki platform wiertniczych wraz z broniącymi ich żołnierzami na skutek niewyjaśnionych wydarzeń trafiają do innego wymiaru, w którym nasi bohaterowie z organizacji Militaires Sans Frontieres muszą walczyć o przetrwanie w konfrontacji z przypominającymi zombie potworami oraz całym szeregiem innych niebezpieczeństw.


  Metal Gear Survive to gra stworzona z myślą o rozgrywce w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Autorzy zadbali jednak o możliwość gry również w pojedynkę, u boku AI.

   

  Przygotowana przez Konami gra Metal Gear Survive została stworzona w oparciu o znany z piątej odsłony cyklu silnik FOX Engine. Produkcja charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną, klimatem oraz stylem nawiązującym do wcześniejszych produkcji spod znaku Metal Gear.

   

  *Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na 22.02.2018 r.
  Wysyłka gry przewidziana jest na 1-2 dni przed premierą, najpóźniej w dzień premiery.
  (Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).

 • PRODUCENT KONAMI
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

129,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągu 14 dni

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty