GOD OF WAR DAY ONE EDITION / PS4

GOD OF WAR DAY ONE EDITION / PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: gra akcji 
  Wersja językowa: angielska
  Klasyfikacja wiekowa: 18+ 
  Ilość graczy:  single player
  *PREORDER


  Gra nowa - w Folii

   

  obrazek

   


  God of War - Day One Edition zawiera::

  • specjalną grafikę pudełka
  • zawartość cyfrową:
  • dynamiczny motyw do menu konsoli
  • tarczę Buckler of the Forge
  • tarczę Dokkenshieldr
  • tarczę Shining Elven Soul

   

  Piąta pełnoprawną odsłoną legendarnej serii God of War. Jest to pierwsza odsłona serii w całości przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 4. Kolejna część God Of War niezmiennie nastawiona jest na widowiskową krwawą akcję oraz efektowny model walki z potężnymi bossami. Co więcej, głowny bohater, grecki wojownik Kratos, szybko stał się jedną z ikon gier wideo. Za stworzenie gry, podobnie jak poprzednich części, odpowiada wewnętrzne studio deweloperskie Sony Computer Entertainment Santa Monica. 


  Główny bohaterem gry God of War Kratos, który po wypełnionych gniewem oraz szaleństwem greckich przygodach, które doprowadziły do destrukcji Olimpu, śmierci wielu helleńskich bogów i herosów, ucieka na daleką Północ, w poszukiwaniu spokoju oraz wytchnienia. Na miejscu zakłada nową rodzinę i poznaje ponownie trudy ojcostwa, które zmuszają go do całkowitej zmiany obecnego trybu życia. Niestety na skutek różnych wydarzeń musi po raz kolejny wyruszyć na wyprawę, którą tym razem znaczą ciała stworów i bóstw wyjętych wprost z wierzeń wikingów.


  Kolejna część serii God of War wprowadza wcześniej nieobecne elementy rozgrywki, a także zmienia nieco jej tempo oraz przebieg. Widoczne jest to nie tylko w zmianie kamery, która teraz na wzór współczesnych przygodowych gier akcji znajduje się stale za naszymi plecami, ale także w narracji i tonie całej historii.


  Twórcy God of War wykorzystali moc urządzenia, by zapewnić widowiskową akcję oraz niesamowitą oprawę graficzną, która byłą niemożliwa do osiągnięcia w poprzednich częściach cyklu. Po raz kolejny mamy również do czynienia z wyjątkowo pomysłowymi i widowiskowymi przerywnikami filmowymi oraz wieloetapowymi walkami z bossami. Ścieżkę dźwiękową do gry stworzył amerykański kompozytor Bear McCreary.


  *Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na 20.04.2018 r.
  Wysyłka gry przewidziana jest na 1-2 dni przed premierą, najpóźniej w dzień premiery.
  (Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).

 • PRODUCENT SONY
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

219,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty