EA SPORTS UFC 3 / PS4

EA SPORTS UFC 3 / PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: bijatyka
  Wersja językowa: angielska
  Klasyfikacja wiekowa: 16+
  Ilość graczy: single player  / multiplayer


  Gra nowa - w Folii

   

  obrazek


  EA Sports UFC 3 to zręcznościowa gra z elementami symulacji, polegająca na toczeniu pojedynków ulubionymi zawodnikami organizacji Ultimate Fighting Championship. By odnosić sukcesy, musimy poznać sportowców, nauczyć się ataków oraz wypracować odpowiednie zachowania. Rozgrywka jest dużo płynniejsza i bardziej responsywna w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu. Wszystko to dzięki opracowanej technologii Real Player Motion, która odpowiada za animacje postaci. Deweloperzy nagrali ponad pięć tysięcy nowych ruchów – począwszy od sposobu poruszania się po ringu, przez stosowane bloki, aż po uderzenia pięściami i kopnięcia. Dzięki temu gra jest nie tylko bardziej realistyczna, ale także lepiej się prezentuje.


  Dzięki prawom autorskim które posiada firma Electronic Arts do wykorzystywania nazwisk sportowców występujących w amerykańskiej organizacji UFC, w grze możemy pokierować ulubionymi zawodnikami i zawodniczkami, w tym Jonem Jonesem, Conorem McGregorem, Janem Błachowiczem czy Joanną Jędrzejczyk.


  W grze znajduje się kilka trybów rozgrywki. Główną atrakcją jest tryb kariery - G.O.A.T. Career Mode, który jest mocno rozbudowany i opiera się nie tylko na toczeniu kolejnych pojedynków oraz trenowaniu w różnych klubach, ale także na wykonywaniu działań promocyjnych, w celu budowania swojej bazy fanów oraz zdobywaniu coraz lepszych kontraktów


  W grze pojawił się nowy tryb Tournament, w którym musimy pokonać jak najwięcej przeciwników, dysponując tylko jednym „życiem”. Do tego dochodzi Fight Now Custom, pozwalający modyfikować zasady rozgrywki (np. można ustawić niekończącą się kondycję). Natomiast osoby zainteresowane mniej wymagającymi potyczkami otrzymały Stand & Bang i Submission Showdown.


 • PRODUCENT EA
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

239,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty