DIABLO III / 3 ULTIMATE EVIL EDITION PL / PS4

DIABLO III / 3 ULTIMATE EVIL EDITION PL / PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: RPG akcji, fantasy, hack'and'slash
  Wersja językowa: polska
  Klasyfikacja wiekowa: 16 +
  Ilość graczy:  single player / multiplayer

  Gra nowa - w folii


  obrazek


  Edycja Ultimate Evil gry Diablo III stanowi jedyną, dla posiadaczy konsol Sony i Microsoft, okazję by zagrać w dodatek Reaper of Souls, który nie mojawił się w formie samodzielnej. W skład zestawu wchodzi również podstawowa wersja gry.

  Tytuł stanowi kolejną odsłonę jednej z najpopularniejszych gier hack'n'slash studia Blizzard Entertainment, które stoi za takimi kultowymi tytułami jak StarCraft czy World of Warcraft.

  Diablo III przenosi gracza w świat Sanctuarium 20 lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony serii i zmusza do ponownego stawienia czoła tytułowemu demonowi. Do wyboru oddani zostali nowi bohaterowie- Łowcę, Czarodzieja, Mnicha, Szamana i Barbarzyńcę. Każdy ze swoją historią, którą gracze będą odkrywać wraz z biegiem fabuły. Gracze również będą mogi odkryć nowe informacje o konflikcie między Wysokimi Niebiosami o Płonącym Piekłem.

  Dodatek Reaper of Souls rozszerza główną fabułę o dodatkowy akt, którego akcja kontyuuje wydarzenia z Diablo III. Akcja dzieje się w gotyckim mieście Zachodnia Marchia. Fabuła obraca sie wokół Maltaela, Anioła Śmierci. Maltael stara się raz na zawsze zakończyć konflikt między dwoma mocarstwami poprzez wykradnięcie Czarnego Kryształu więżącego duszę samego Diablo. By to osiągnąć Anioł zdolny jest do wszystkiego. Jego ofiarami często padają ludzie, którym wykrada dusze a puste ciała zamienia w swoje sługi.

  Dodatek wprowadza również kilka nowych elementów i usprawnień względem podstawowej wersji gry. Jednym z nowości jest nowy bohater- Krzyżowiec. Krzyżowiec stworzony na wzór Paladyna znanego z Diablo II to ciężki wojownik posługujący sie ciężką bronią i tarczą oraz magią. Do usprawnień zaliczyć można nowych przeciwników, wzrost limitu doswiadczenia do 70 poziomu oraz system zdobywania łupów. Wrogowie rzadziej upuszczają sprzęt, ale jest on bardziej wartosciowy i lepiej dopasowany do gracza.

  Całkowicie zmodyfikowano natomiast system poziomów mistrzowskich. Usunięto górny limit doświadczenia a "paragon" dotyczy wszystkich maksymalnie doświadczonych postaci na koncie gracza. Możliwe stało sie również samodzielne rozdysponowanie punktów pomiedzy cechy głónwe bohatera, atak, obronę oraz cechy użyteczne.

  Dodano również kilka nowych wyzwań dla graczy, takich jak lochy służące do polowania na lepszy sprzęt, specjalne Próby Nefalemów, czyli zestaw trudnych zadań dla doswiadczonych graczy oraz kilka innych udoskonaleń.

  Pod względem graficznym Reaper of Souls jest znacznie mroczniejszy od podstawowej wersji Diablo III. Pojawiła się również nowa mistyczka oraz nowy rzemieślnik, który oferuje dopasowanie wyglądu ekwipunku do klimatu rozszerzenia. U rzemieślnika, za opłatą, wylosować można również nowe statystyki dla wybranego przedmiotu.

  PROMOCJABLIZZ

   

 • PRODUCENT Blizzard
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

119,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty