GRAND THEFT AUTO V /GTA 5 /PS4 /PL

GRAND THEFT AUTO V /GTA 5 /PS4 /PL
 • Gra PS4
  Gatunek:
   gra akcji, TPP 
  Wersja językowa: polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 18+
  Ilość graczy: single player / multiplayer

  Gra nowa - w folii  obrazek


  Grand Theft Auto V (GTA V) to kolejna już część bardzo popularnej gry akcji tworzonej przez studio Rockstar North. Tym razemfabuła przenosi nas do Los Santos - miasta wzorowanego na Los Angeles. Kontynuacja serii oferuje o wiele większy świat możliwy do eksploracji podczas rozgrywki.

  Akcja GTA V przedstawiona została z perspektywy 3 różnych bohaterów. Gdy nie wykonujemy żadnego zadania, możemy się między
  nimi dowolnie przełączać. Każdy z protagonistów został opisany za pomocą współczynników takich jak np. strzelanie, skradanie się, latanie czy prowadzenie pojazdów. Oprócz tego bohaterowie prezentują odmienne osobowości i wywodzą się z różnych środowisk, przez co ich działaniami kierują całkiem inne motywy. Michael jest przestępcą objętym programem ochrony świadków. Trevor z kolei cierpiącym na problemy emocjonalne, byłym pilotem wojskowym. Zaś Franklin to mistrz kierownicy, pracujący dla lokalnego dilera samochodowego.

  Oprócz możliwości zwiedzania głównej lokacji w GTA V Los Santos, będziemy mieli możliwość odwiedzić jej okolice, na które składają się między innymi pustynie, pola uprawne czy wojskowe bazy. Twórcy chwalą się, że świat w grze to dotychczas największa przestrzeń jaką udało się stworzyć amerykańskiemu studiu Rockstar North. Rozległe tereny będziemy mogli  przemierzać za pomocą wielu różnej maści pojazdów przystosowanych do poruszania sie na lądzie (np. rowery, ciężarówki itp.), na wodzie (motorówki) czy w powietrzu (samoloty i helikoptery).

  Główną rolę w Grand Theft Auto V stanowią zadania, które będą musieli wykonywać nasi bohaterowie. Od minigier po rozbudowane misje jak np. napady na bank, gdzie nie raz będziemy musieli skorzystać z pomocy naszych kompanów. Za zarobione pieniądze
  gracz będzie mógł wykupić dodatkowe ulepszenia dla broni, samochodów a także zaopatrzyć się w wiele innych dodatków zwiększających przyjemność z rozgrywki.

   
 • PRODUCENT ROCKSTAR GAMES
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

149,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty