GRAN TURISMO SPORT EDYCJA DAY 1 / PS4

GRAN TURISMO SPORT EDYCJA DAY 1 / PS4
 • Gra PS4
  Gatunek: wyścigi
  Wersja językowa: polska
  Klasyfikacja wiekowa: 3+
  Ilość graczy: single player / multiplayer 

   

  Gra nowa - w folii


  Edycja Day 1 zawiera:

  • Grę Gran Turismo Sport
  • Naklejki na samochód - Ten zestaw naklejek może być wykorzystany w edytorze barw w grze.
  • Walutę w grze (Kr. 250 000) - Kredyty do wydania w grze na samochody, itp.
  • 60 Awatarów na PS4 - Awatary Gran Turismo Sport do wykorzystania w twoim profilu PlayStation®4.
  • Kask wyścigowy - Chrom - Specjalny chromowany kask do wykorzystania w grze.

  obrazek

  Gran Turismo Sport to pierwsza gra z kultowej wyścigowej serii Gran Turismo, która powstała z myślą o konsoli PlayStation 4. Mimo faktu, że omawiany tytuł ukazał się ponad dwa lata po Gran Turismo 6, nie jest to pełnoprawna siódma odsłona cyklu – jednak nie jest to również tylko mały przedsmak siódemki, taki jak np. Gran Turismo 5 Prologue. Tak jak każda dotychczasowa gra z serii, Gran Turismo Sport jest dziełem japońskiego studia Polyphony Digital, które stanowi własność firmy Sony Computer Entertainment.

  Ogólny zarys rozgrywki w Gran Turismo Sport jest taki sam jak w poprzednich odsłonach cyklu. Pniemy się w górę po szczeblach motoryzacyjnej kariery, zasiadając za kierownicą coraz potężniejszych maszyn i biorąc udział w coraz bardziej prestiżowych zawodach. Do dyspozycji mamy zarówno samochody fabryczne, jak i bolidy wyścigowe czy modele koncepcyjne, którymi możemy jeździć na wielu autentycznych torach oraz fikcyjnych trasach w różnych zakątkach świata.

  W Gran Turismo Sport bardziej uwypuklone niż dotychczas zostały tytułowe sporty motorowe w połączeniu z rywalizacją wieloosobową. Studio Polyphony Digital podjęło współpracę z organizacją FIA (Federation Internationale de l’Automobile), by pozwolić graczom toczyć sieciowe zmagania oraz walczyć o tak samo prestiżowe tytuły i puchary, jak czynią to prawdziwi kierowcy wyścigowi na torach. Rywalizacja odbywa się na dwóch płaszczyznach – użytkownicy reprezentują swoje kraje lub ulubionych producentów samochodów. W parze z autentycznymi sportowymi doznaniami poszło zwiększenie realizmu modelu jazdy, ale deweloper dołożył starań, by Gran Turismo Sport było tak samo przystępne dla graczy jak poprzednie odsłony serii.


  Cechy charakterystyczne:

  PRAWDZIWE SAMOCHODY
  Najnowsze samochody drogowe z całego świata W grze znajdą się najnowsze modele samochodów drogowych, które odtworzono z niespotykaną pieczołowitością. Zaczniemy od zaprezentowania czterech z nich.

  ORYGINALNE MODELE
  Bajeczna kolekcja prawdziwych pojazdów i modeli koncepcyjnych W grze oprócz samochodów rywalizujących w prawdziwych zawodach znajdą się koncepcyjne modele GT3 dla fanów, którzy chcieli zobaczyć wersje GT3 swoich ulubionych pojazdów. Sam się o tym przekonaj!

  TRASY
  Legendarna Tokyo Expressway i szereg nowych tras Poza cieszącym się niesłabnącą popularnością torem Nürburgring Nordschleife (North Loop) pojawią się inne trasy, debiutujące w serii Gran Turismo. Umieścimy w grze nowe tory, takie jak owiane sławą Tokyo Expressway.

  MODEL JAZDY
  Realistyczny nie znaczy trudny Czy ty też żywisz (błędne) przekonanie, że symulatory samochodowe są trudne? Prowadzenie prawdziwego pojazdu nie jest przecież aż tak skomplikowane. Swoje umiejętności możesz doskonalić dzięki zupełnie nowemu, naturalnemu i konfigurowalnemu modelowi jazdy.

  TRYB SPORTOWY
  W trybie sportowym wszyscy zaczynają od zera. Radość która odpowiada wszystkim Chcesz zostać światowym numerem jeden, sławiąc swój kraj? A możesz wolisz reprezentować barwy ulubionego producenta? W dwóch rodzajach mistrzostw, oficjalnie licencjonowanych przez FIA, nie wystarczy sama szybkość.

  GT SPORT LIVE
  Oglądaj zmagania kierowców dzięki Gran Turismo Live Oficjalne wyścigi w trybie sportowym, gdzie w szranki stają najlepsi kierowcy z całego świata, są organizowane i transmitowane na żywo w weekendy. Po raz pierwszy gra wideo oferuje komentarz na żywo i transmisję w telewizyjnej jakości.

  LICENCJA
  Możesz uzyskać prawdziwą licencję wyścigowąCyfrowa licencja Gran Turismo FIA, którą można zdobyć w grze po spełnieniu szeregu wymagań, będzie honorowana tak samo, jak prawdziwa licencja wyścigowa.

  EDYTOR BARW
  Tworzenie i udostępnianie barw: Edytor barw Dzięki temu narzędziu gracze mogą personalizować pierwotny wygląd swoich pojazdów. Pozwala im to projektować własne barwy i odtwarzać malowania ulubionych samochodów wyścigowych.

  KRAJOBRAZY
  Przemierz świat z trybem „Krajobrazy”. „Krajobrazy” to tryb fotograficzny nowej generacji stworzony na bazie trybu „Podróż Fotograficzna”. Korzysta on z niezwykłej technologii, która może odmienić oblicze fotografii samochodowej.

   

    • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

124,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.02 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty