FARMING SIMULATOR 2015 /SYMULATOR FARMY 2015/ PL

FARMING SIMULATOR 2015 /SYMULATOR FARMY 2015/ PL
 • Gra Farming Simulator 2015, jak sama nazwa wskazuje, jest symulatorem zarządzania farmą, stworzonym przez szwajcarskie studio Giants Software.

  Zadaniem gracza jest hodowla zwierząt, obiewanie pól oraz późniejsze zbieranie plonów a także kupowanie sprzętu i maszyn niezbędnych do rozwijania farmy. Im lepiej farma prosperuje tym lepsze i droższe wyposażenie będzie można kupić.

  Farmę można założyć w dwóch miejscach. Pierwszym miejscem jest lokacja znana z poprzedniej odsłony. Dodatkową lokacją jest całkiem nowy obszar w Skandynawii bogaty w rozległe tereny leśne. Nowością w grze jest to, że dostępne są maszyny, dzięki którym można ścinać drzewa. Gracz będzie miał okazję na zarządzanie dostępnymi terenami leśnymi, co może być kolejnym źródłem dochodu.

  Seria Farming Simulator zawsze oferowała sprzęt znanych marek. Pojawienie sie maszyn do ścinania drzew wprowadziło takie marki jak New Holland czy Ponsse. Kolejnym dodatkiem jest obecność myjni, w której można wyczyścić pojazdy.

  Gra oferuje również tryb rozrywki wieloosobowej. Farmą może zarządzać nawet szesnaście osób, połączonych przez sieć lokalną lub internetową.

   

  promour

   


 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

59,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.02 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty