STAR WARS BATTLEFRONT II /PL/ PC

STAR WARS BATTLEFRONT II /PL/ PC
 • Gra PC
  Gatunek: 
  gra akcji FPP
  Wersja językowa: 
  polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 
  18+
  Ilość graczy:  
  single player / multiplayer

  Gra nowa - w folii

   


  obrazek


  Akcja Star Wars: Battlefront II została osadzona po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Główną bohaterką gry jest Iden Versio, czyli dowódczyni Inferno Squad – elitarnych oddziałów Imperium. Zadaniem bohaterki jest pomszczenie Imperatora. W trakcie rozgrywki spotykamy zarówno całkiem nowe postacie, jak i bohaterów znanych z filmów osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

  Mechanika w Star Wars: Battlefront II nie odbiega w znacznym stopniu od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne shootery science fiction. Podstawą rozgrywki jest wykonywanie kolejnych zadań i eliminacja hord przeciwników przy użyciu zróżnicowanego arsenału wzorowanego na broni, jakiej używają bohaterowie filmów spod znaku Gwiezdnych wojen. Nowością są bitwy w przestrzeni kosmicznej, jakie toczymy przy pomocy statków i myśliwców.

  Gra oferuje rozbudowaną kampanię fabularną która jest przeznaczona dla pojedynczego gracza. Oczywiście nie mogło zabraknąć również rozgrywki wieloosobowej. W trybie multiplayer bierze udział maksymalnie 40 graczy. Potyczki toczą się na różnorodnych mapach, wśród których pojawia się baza Starkiller, kantyna Mos Eisley oraz planeta Yavin 4.

  Oprawa graficzna gry zachwyca jakością wykonania niezależnie od platformy. Autorzy poświęcili sporo czasu na dopracowanie każdego jej aspektu – od modeli postaci, przez bogatą w detale broń, aż po szczegółowo zaprojektowane otoczenie. Na uwagę zasługuje również doskonała ścieżka dźwiękowa, sprawiająca wrażenie wyciągniętej żywcem z filmowych dzieł George’a Lucasa.

 • PRODUCENT EA
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

199,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.02 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty