SHADOW TACTICS BLADES OF THE SHOGUN / SERIA DAY 1 / PL / PC

SHADOW TACTICS BLADES OF THE SHOGUN / SERIA DAY 1 / PL / PC
 •  

  Gra PC
  Gatunek: strategia
  Wersja językowa: polska
  Klasyfikacja wiekowa: 16+
  Ilość graczy: single player / multiplayer

   

  Gra nowa - w folii


  Wydanie premierowe. Pod obwolutą znajduje się premierowa okładka gry. Dodatkowa zawartość cyfrowa: soundtrack, artbook z poradnikiem do gry, plakat oraz mapa, pocztówki, karty postaci, certyfikat ninja.

   

  obrazek

   

  Shadow Tactics: Blades of the Shogun to taktyczna strategia czasu rzeczywistego, która wzorowana jest na trzech pierwszych odsłonach cyklu Commandos.


   

  Gra przenosi nas do Japonii w 1615 roku, czyli wczesnego okresu Epoki Edo. Nowy Szogun postanawia zaprowadzić pokój w całym kraju, co wymaga cichego wyeliminowania wszystkich oponentów marzących o rebelii. W tym celu zwraca się o pomoc do grupy pięciu specjalistów od zabójstw, sabotażu i szpiegostwa. To właśnie tą drużyną kieruje gracz w trakcie kampanii, składającej się z trzynastu obszernych misji.


   

  Shadow Tactics: Blades of the Shogun to taktyczna strategia, w której dowodzimy niewielkim oddziałem agentów wykonujących ryzykowane zadania na patrolowanych przez wrogów mapach. Podczas zabawy akcja ukazana jest kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci. W większości misji wrogowie mają zdecydowaną przewagę liczebną, więc konieczne jest poleganie na podejściu skradankowym. Unikanie wykrycia ułatwia interfejs, który ukazuje zasięg wzroku patrolujących mapy strażników.


   

  W skład zespołu wchodzi preferujący ataki z ukrycia ninja imieniem Hayato i samuraj Mugen, specjalizujący się w otwartych konfrontacjach oraz potrafiący walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Pod nasze rozkazy oddana zostaje także gejsza Aiko, czyli mistrzyni kamuflażu i tworzenia zdarzeń odwracających uwagę strażników, potrafiąca zastawiać pułapki złodziejka Yuki oraz starzec Takuma, pełniący rolę snajpera.


   

  Mapy zaprojektowane zostały tak, aby misje dało się zrealizować na wiele różnych sposobów. Sukces zawsze wymaga jednak sprytnego wykorzystywania unikalnych umiejętności każdej z postaci oraz opracowywania planów zakładających ścisłą współpracę członków drużyny. • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

44,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty