RISING STORM 2: VIETNAM / SERIA DAY 1 / PC

RISING STORM 2: VIETNAM / SERIA DAY 1 / PC
 •  

  Gra PC
  Gatunek: wojenna, FPS
  Wersja językowa: angielska
  Klasyfikacja wiekowa: 18+
  Ilość graczy: single player / multiplayer

   

  Gra nowa - w folii


  obrazek


  Wydanie premierowe. Pod obwolutą znajduje się premierowa okładka gry. Dodatkowa zawartość cyfrowa: kolekcjonerski plakat

   

  Rising Storm 2: Vietnam na PC Windows to strzelanka, w której przenosimy się do Wietnamu. Gracze wcielają się w żołnierzy zwalczających się armii USA (dostępni przedstawiciele regularnego wojska i marines) oraz Wietnamu (reprezentowanego przez NVA i Wietkong).

   

  Podstawy rozgrywki w Rising Storm 2: Vietnam pozostały takie same, jak w poprzedniej części, co oznacza, że mamy do czynienia z realistycznym FPS-em. Jednak ze względu na zmianę czasu i miejsca akcji, zmieniły się też i realia. Podobnie jak w pierwszej części Rising Storm, mamy tu do czynienia z wojną asymetryczną, czyli z nierównomiernym rozkładem sił. Wojska amerykańskie dysponują śmigłowcami szturmowymi, a oddziały Wietkongu mogą zastawiać pułapki, ukrywać się przed zwiadem czy znacznie szybciej poruszać. Twórcy zatroszczyli się o nowy system oddziałów. Gracze mogą tworzyć tego typu jednostki, a ich dowódcy dysponują takimi uprawnieniami jak możliwość przywoływania ostrzału artylerii, a także sporą gamą opcji administracyjnych: blokowaniem i usuwaniem innych graczy z zespołu, zapraszaniem nowych, nadawania nazwy grupie itd. Wszyscy członkowie oddziału nagradzani są za swoje starania na polu walki – nie tylko samo zwalczanie przeciwników, ale także pomaganie kolegom. Po zakończeniu potyczki ukazywane są tabele z wynikami, w tym także ta pokazująca ranking członków oddziału – awans na wyższy poziom odblokowuje kosmetyczne elementy do zmiany wyglądu naszej postaci.

   

  Rising Storm 2: Vietnam na PC Windows obsługuje zmagania przez Internet, w których może uczestniczyć maksymalnie 64 graczy.

   


 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

49,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty