ODLOTOWA FARMA STAROŻYTNY RZYM /POLSKA WERSJA/PC

 ODLOTOWA FARMA STAROŻYTNY RZYM /POLSKA WERSJA/PC
 •  

  Gra PC
  Gatunek: strategiczna, ekonomiczna
  Wersja językowa: polska 
  Klasyfikacja wiekowa: 3+
  Ilość graczy: single player 

   

  Gra nowa - w folii


  Farm Frenzy: Ancient Rome to kolejna z odsłon popularnej serii casualowych strategii time-management, spopularyzowanej przez białoruskie studio Melesta Games. Sukces trzeciej części gry przyczynił się do powstania jej wielu spin-offowych odsłon, poświęconych np. wędkowaniu, osadzonych w uniwersum Wikingów czy nawiązujących do popularnych animacji (Madagaskar, Epoka Lodowcowa).

  Tym razem autorzy postanowili przenieść swą wirtualną farmę w realia starożytnego Rzymu. W grze wcielamy się w postać niejakiej Scarlet, której ukochany został powołany do armii i wyruszył na wojnę w obronie terytoriów Cesarstwa. Aby przyspieszyć powrót swojego wybranka, zaradna kobieta postanowiła zająć się uprawą ziemi i dostarczać walczącym żołnierzom niezbędnych zapasów pożywienia, by w ten sposób przyczynić się do jak najszybszego zakończenia wojny. Rolą gracza jest pomóc dzielnej Scarlet w jej chwalebnej misji. Na przestrzeni 90 zupełnie nowych poziomów zajmiemy się wszystkim tym, do czego przyzwyczaiła nas seria Farm Frenzy.


  Celem rozgrywki jest więc sprawne zarządzanie tytułową farmą, obejmujące uprawę pól oraz hodowlę rozmaitych gatunków zwierząt, takich jak gęsi, owce, krowy, psy czy koty. Wykorzystując ograniczone zasoby wody, musimy zadbać o nawadnianie łąk, które zapewnią pożywienie dla posiadanych zwierząt. W zamian za to, te obdarzą nas jajkami, mlekiem czy wełną, co pozwoli nam z kolei na wytwarzanie kolejnych dóbr, takich jak ciastka, ubrania itp. Uzyskane ze sprzedaży dóbr pieniądze pozwolą zainwestować w rozwój naszego gospodarstwa i zakup nowych zwierząt, przyczyniając się do szybszego tempa produkcji. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam też stawić czoła agresywnym niedźwiedziom, próbującym zniszczyć nasze gospodarstwo.

  Każdy z etapów gry złożony jest z szeregu zadań, które musimy wykonać, mieszcząc się w wyznaczonym limicie czasowym. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z poziomów rozgrywać wielokrotnie, starając się uzyskać jak najwyższy wynik punktowy. Poza przeniesieniem akcji w całkiem nowe realia, Farm Frenzy: Ancient Rome wykorzystuje identyczną mechanikę rozgrywki, co poprzednie odsłony cyklu. Nie wyróżnia się też w istotny sposób pod względem oprawy graficznej i dźwiękowej. Na szczęście zabawę umilają nam typowe dla serii animowane cut-scenki i spora dawka poczucia humoru.

   

  Wymagania sprzętowe:
  Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 1 GB RAM, 85 MB HDD, Windows XP/Vista/7/8

 • Stan Nowa w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

9,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty