OVERWATCH GOTY /PL/ PC

OVERWATCH GOTY /PL/ PC
 •  

  Gra PC
  Gatunek: gra akcji FPP
  Wersja językowa: polska
  Klasyfikacja wiekowa: 12+ 
  Ilość graczy:  multiplayer

  Gra nowa w folii.

   

   obrazek

  Overwatch to pierwszoosobowa gra akcji nastawiona na rozgrywki wieloosobowe. Jest to pierwszy shooter w historii opracowany przez studio Blizzard Entertainment, czyli twórcy świetnie przyjętych serii Diablo, Warcraft oraz StarCraft. Akcja gry została osadzona w futurystycznej rzeczywistości, pełnej konfliktów i chaosu. Overwatch to organizacja mająca na celu utrzymanie pokoju w której skład wchodzą najlepsi żołnierze, naukowcy i awanturnicy. Organizacja od lat realizowała swoje zadanie, lecz z biegiem czasu jej wpływy i siła zaczęły maleć, a w samej grupie zaczęło dochodzić do podziałów. W momencie, w którym toczy się akcja gry, grupa ta jest w kompletnej rozsypce. 

  Gra została nastawiona na tryb multiplayer, ale jednocześnie oferuje bogatą warstwę fabularną, zarówno pod względem historii uniwersum, jak i zamieszkujących go postaci. Rozgrywka sprowadza się do toczenia sieciowych pojedynków z innymi graczami. Tempo potyczek jest bardzo szybkie, a dynamikę starć dodatkowo zwiększa duża mobilność postaci. Nacisk położono przede wszystkim na rozgrywkę drużynową i odniesienie sukcesu wymaga ciągłej współpracy z innymi graczami. Doskonale odzwierciedla to tryby rozgrywki. Przykładowo, w trybie Payload jedna drużyna musi dostarczyć ładunek wybuchowy do określonego punktu na mapie, a druga za wszelką cenę chce przeszkodzić dokonania tego celu. W Point Control jedna drużyna atakuje punkty kontrolne wyznaczone na mapie, a druga musi je utrzymać do końca meczu. W obu trybach podstawą sukcesu jest zgrana ekipa. 

  Rozpoczynając rozgrywkę, wybieramy jedną z dostępnych postaci. Autorzy zadbali o dużą różnorodność herosów, poczynając od potężnego Reinhardta swoimi niesamowitymi szarżami potrafi wbijać przeciwników w ściany, aż po doskonałego łucznika Hanzo, który swoją mniejszą wytrzymałość nadrabia możliwością błyskawicznej wspinaczki i strzelaniem z dystansu. Wszyscy bohaterowie dysponują pokaźnym zestawem umiejętności specjalnych i dlatego kierowanie każdym z nich zapewnia odmienne wrażenia.


  ZAWARTOŚĆ EDYCJI GAME OF THE YEAR:
  Skrzydła Łaski w Diablo® III.
  Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!

  Bohater w Heroes of the Storm™ – Smuga
  Zaginaj czas w Nexusie ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami.

  Portrety w grze StarCraft® II i rewers do kart Hearthstone®!
  Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!

  Overwatch® – skórki bohaterów
  Skórki: Agent Blackwatch Reyes, Dowódca Szturmowy Morrison, Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara oraz Odrzutowa Smuga!

  World of Warcraft® – zwierzak: Mały Winston
  Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.

  Overwatch® – 10 skrzynek z łupami
  Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, za które można odblokować elementy umożliwiające personalizację bohaterów

   

  Wymagania sprzętowe:
  Rekomendowane: Intel Core i5 3.2 GHz/AMD Phenom II X3 2.8 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7950 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit
  Minimalne: Intel Core i3 3.1 GHz/AMD Phenom X3 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 768 MB GeForce GTX 460/Radeon HD 4850lub lepsza, 5 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit

   

 • PRODUCENT Blizzard
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

139,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty