GRAND THEFT AUTO V / GTA 5 PC /PL/ + MAPA

GRAND THEFT AUTO V / GTA 5 PC /PL/ + MAPA
 •  

  Gra PC
  Gatunek:
   gra akcji, TPP 
  Wersja językowa: polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 18+
  Ilość graczy: single player / multiplayer

   

  Gra nowa - w folii


  W każdym egzemplarzu znajduje się mapa w formie plakatu, która prezentuje miasto z gry GTA 5.


  Grand Theft Auto V (GTA V) to kolejna już część bardzo popularnej gry akcji tworzonej przez studio Rockstar North. Tym razem fabuła przenosi nas do Los Santos - miasta wzorowanego na Los Angeles. Kontynuacja serii oferuje o wiele większy świat możliwy do eksploracji podczas rozgrywki.  Oprawa graficzna Grand Theft Auto V na PC jest bardziej szczegółowa niż na Xboksie 360 i PlayStation 3. Podczas rozgrywki zauważysz znacznie więcej szczegółów, będziesz mógł także cieszyć się bardziej realistyczną fizyką, udoskonalonym systemem destrukcji pojazdów i otoczenia oraz autentycznie prezentującymi się warunkami pogodowymi.

  Akcja GTA V przedstawiona została z perspektywy 3 różnych bohaterów. Gdy nie wykonujemy żadnego zadania, możemy się między nimi dowolnie przełączać. Każdy z protagonistów został opisany za pomocą współczynników takich jak np. strzelanie, skradanie się, latanie czy prowadzenie pojazdów. Oprócz tego bohaterowie prezentują odmienne osobowości i wywodzą się z różnych środowisk, przez co ich działaniami kierują całkiem inne motywy. Michael jest przestępcą objętym programem ochrony świadków. Trevor z kolei cierpiącym na problemy emocjonalne, byłym pilotem wojskowym. Zaś Franklin to mistrz kierownicy, pracujący dla lokalnego dilera samochodowego.

  Oprócz możliwości zwiedzania głównej lokacji w GTA V - Los Santos, będziemy mieli możliwość odwiedzić jej okolice, na które składają
  się między innymi pustynie, pola uprawne czy wojskowe bazy. Twórcy chwalą się, że świat w grze to dotychczas największa przestrzeń jaką udało się stworzyć amerykańskiemu studiu Rockstar North. Rozległe tereny będziemy mogli przemierzać za pomocą wielu różnej maści pojazdów przystosowanych do poruszania sie na lądzie (np. rowery, ciężarówki itp.), na wodzie (motorówki) czy w powietrzu (samoloty i helikoptery).


  Główną rolę w Grand Theft Auto V stanowią zadania, które będą musieli wykonywać nasi bohaterowie. Od minigier po rozbudowane misje jak np. napady na bank, gdzie nie raz będziemy musieli skorzystać z pomocy naszych kompanów. Za zarobione pieniądze
  gracz będzie mógł wykupić dodatkowe ulepszenia dla broni, samochodów a także zaopatrzyć się w wiele innych dodatków zwiększających przyjemność z rozgrywki.

   

   

  Poniższe filmy prezentują pokrótce charakterstykę poszczególnych bohaterow GTA V :


   

     obrazek

                     

 • PRODUCENT ROCKSTAR GAMES
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

123,50  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty