FAR CRY 5 / PC

FAR CRY 5 / PC
 • Gra PC
  Gatunek: gra akcji FPP
  Wersja językowa: polska (napisy)
  Klasyfikacja wiekowa: 18+
  Ilość graczy: single player / multiplayer
  *PREORDER

  Gra nowa - w folii


  obrazek


  Akcja Far Cry 5 toczy się na terenie fikcyjnego hrabstwa Hope w amerykańskim stanie Montanta. Gracz wciela się w policjanta lub policjantkę, a jego zadaniem jest rozpracowanie ora detronizacja organizacji przestępczej, która działa pod przykrywką fanatycznego kultu religijnego znanego jako The Project At Eden's Gate. Na czele grupy stoi Joseph Seed, który w bezwzględny sposób rozprawia się z przeciwnikami, których określa mianem grzeszników. Kolejny raz w historii serii mamy do czynienia z wyjątkowo sadystycznym i charyzmatycznym złoczyńcą. Głowny bohater gry (lub bohaterka) nie jest sam – w trakcie przygody dołączają do niego sojusznicy, tacy jak Mary May Fairgrave (barmanka, której najbliżsi zostali porwani przez Seeda), Nick Rye (zapalony pilot obawiający się o swoją rodzinę) oraz pastor Jerome Jeffries (walczący z fanatykami w imię wyższego dobra).


  Podobnie jak w poprzednich odsłoach cyklu, w Far Cry 5 akcja jest prezentowana z perspektywy pierwszej osoby. Grę rozpoczynamy od stworzenia bohatera – po raz pierwszy w dziejach gier spod znaku Far Cry to my decydujemy o jego płci i wyglądzie. Z czasem nasz podopieczny (lub podopieczna) zdobywa doświadczenie, rozwijając szereg specjalnych umiejętności i atrybutów.

   

  Poza głownym wątkiem fabularnym, w Far Cry 5 mamy możliwość wykonania szeregu misji pobocznych i różnego rodzaju opcjonalnych aktywności. Dużą rolę odgrywa tutaj crafting które pozwalają na naprawę broni lub tworzenie nowych narzędzi, a wzorem Far Cry Primal w trakcie zabawy możemy oswajać dzikie zwierzęta, które następnie pomagają nam w walce. Podczas gry wsparcia udzielają nam również sojusznicy rekrutowani spośród ludności zamieszkującej hrabstwo – ich lojalność zyskujemy w zamian za wykonywanie zlecanych przez nich zadań.


  Far Cry 5 można ukończyć w pojedynkę lub w towarzystwie drugiego gracza. Przygotowany tryb współpracy obejmuje całą kampanię fabularną oraz wszystkie aktywności poboczne. Dodatkową atrakcją jest dodany edytor map, dzięki któremu możemy modyfikować plansze i tworzyć własne scenariusze do multiplayerowej rozgrywki.


  Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, Far Cry 5 cechuje się wysokiej jakości oprawą graficzną, która cechuje się bogatym w detale otoczeniem, na czele z bujną roślinnością czy realistycznie odwzorowaną woda. Dopełnieniem całości jest klimatyczny soundtrack.


   

   *Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na  27.03.2018 r.
  Wysyłka gry przewidziana jest na 1-2 dni przed premierą, najpóźniej w dzień premiery.
  (Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).

 • PRODUCENT UBISOFT
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

189,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty