BATTLEFIELD 3 / BF 3 /PC/ PL

BATTLEFIELD 3 / BF 3 /PC/ PL
 • Marka Battlefied niezmiennie cieszy się mianem jednej z najlepszych wojennych strzelanin na rynku. Za tytuł Battlefield odpowiada szwedzkie studio EA Dice, które odpowiedzialne jest również za takie produkcje jak Mirror's Edge.


  Kampania opiera się na serii zróżnicowanych misji, które rozgrywają się w róznych częściach świata. Gracz odwiedzi takie miejsca jak Nowy Jork, Paryż a nawet Teheran czy Kordystan. Każda misja obfituje w wiele zwrotów akcji i płynnie przeplata spokojne sekwencje z szybką akcją (gracz doswiadcza nawet potężnego trzęsienia ziemi). W większości misji bohaterowi towarzyszyć będą koledzy z drużyny a gracz bedzie miec okazję skorzystać z najnowocześniejszego sprzętu wojskowego.
   
  Seria Battlefeild znana jest z trybu dla wielu graczy. Gracz ma do wyboru cztery klasy postaci. Mapy są niezwykle duże i zróżnicowane a gracze mają do wyboru cały wachaż środków transportu. Nie zabrakło takich pojazdów jak motory, transportery opancerzone, śmigłowce czy samoloty bojowe. We wspólnej walce udział wziąć może do 24 graczy na konsolach i 64 graczy na komputerach osobistych.


  Wymagania sprzętowe:

  Windows Vista/7, Quad Core i5 2.6 GHz, karta graficzna 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepszy), 4 GB RAM

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

44,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.2 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty