ASSASSIN'S CREED CHRONICLES /PL/ PC

ASSASSIN'S CREED CHRONICLES /PL/ PC
 • Assassin’s Creed Chronicles  składa się z trzech gier: Assassin's Creed Chronicles: China, Assassin's Creed Chronicles: India, Assassin's Creed Chronicles: Russia.

  Assassin’s Creed Chronicles: China
  Assassin’s Creed Chronicles: China to spin-off serii przygodowych gier akcji o konflikcie asasynów z templariuszami w quasi-historycznych realiach. Co prawda, mamy tu do czynienia z reprezentantem gatunku action-adventure, jednak o tyle różnym od głównych odsłon cyklu, że stworzonym w formie platformówki 2.5D. Tytuł ten oferowany jest w ramach bonusu dla osób kupujących przepustkę sezonową do gry Assassin’s Creed: Unity, choć można go także nabyć oddzielnie. Tak jak w przypadku Unity, za powstanie spin-offa odpowiada głównie studio Ubisoft Montreal.

  Akcja omawianej pozycji toczy się w XVI-wiecznych Chinach. Wcielamy się w znaną z krótkometrażowego filmu animowanegoAssassin’s Creed: Embers postać Shao Jun – asasynki wyszkolonej przez Ezio Auditore (bohatera Assassin’s Creed II i dwóch kolejnych odsłon serii). Protagonistka wraca do Kraju Środka jako ostatnia ocalała członkini chińskiej części zakonu, nosząc się z zamiarem pomszczenia swoich zamordowanych pobratymców. Podczas zabawy zwiedzamy znane miejsca, takie jak Pekin, Wielki Mur czy Zakazane Miasto, a także spotykamy postacie historyczne.

   
  Assassin’s Creed Chronicles: India 
  Assassin’s Creed Chronicles: India to drugi spin-off serii przygodowych gier akcji, w której w centrum wydarzeń znajduje się konflikt pomiędzy zakonem asasynów i templariuszy. Tytuł został ponownie osadzony w historycznych realiach i tym razem pozwala graczom przenieść się do Indii oraz na krótką chwilę do Afganistanu. W odróżnieniu od większości tytułów związanych z marką Assassin’s Creed, mamy w tym przypadku do czynienia z platformówką w 2.5D z silnie zaakcentowanym aspektem skradankowym. Za produkcję wersji PC Windows odpowiada studio Climax..

   

  Assassin’s Creed Chronicles: Russia
  Assassin’s Creed Chronicles: Russia to trzecia część mini-serii gier platformowych, opartych o popularną markę skupiającą się na konflikcie asasynów oraz templariuszy. Gracz tym razem przenosi się do XX-wiecznej Rosji, zaś samą akcję oglądamy z nietypowej dla gier Assassin’s Creed perspektywy – na obszar działań spoglądamy bowiem w widoku 2,5D. Za produkcję wersji na PC odpowiada studio Ubisoft Montreal.

  Opowiadana historia rozpoczyna się w roku 1918. Imperium Rosyjskie jest świeżo po gwałtownych rewolucjach, lutowej oraz październikowej, które przyniosły niespodziewane zmiany w systemie władzy. Bolszewicy przejęli kontrolę nad państwem i już od pierwszych dni panowania wprowadzili szereg brutalnych zasad uderzających w polityczną opozycję, a to w oczywisty sposób musiało w końcu doprowadzić do wybuchu wojny domowej. W samym sercu powstałego chaosu znajduje się oczywiście także i konflikt pomiędzy asasynami oraz templariuszami. Jako Nikolai Orelov musimy zwinnie lawirować między zwalczającymi się stronnictwami, ale jednocześnie jak najlepiej zadbać o interes zakonu skrytobójców, który zleca nam kolejną misję.

   

 • PRODUCENT UBISOFT
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

29,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty