SUPER SMASH BROS DOUBLE PACK LIMITED EDITION /3DS/

SUPER SMASH BROS DOUBLE PACK LIMITED EDITION /3DS/
 • Opis:


  W skład zestawu Super Smash Bros Double Pack Limited Edition wchodzą dwa egzemplarze gry Super Smash Bros.

  Super Smash Bros. to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii na konsole Nintendo, której ekspansja zaczęła się w 1999 roku na 64 (Super Smash Brothers), a potem kolejne odsłony pojawiły się na GameCube’ie (Melee) oraz Wii (Brawl).

  Nowa część marki jest wierna rozwiązaniom charakterystycznym dla poprzedniczek.

  Rozgrywka w grze sprowadza się do ścierania się na specjalnie przygotowanych do tego wielopoziomowych, zróżnicowanych


  arenach. Zabawa nie polega wyłącznie na zwykłym okładaniu przeciwników, jak w tradycyjnych bijatykach, lecz niekiedy oblicze


  tytułu zmienia się nie do poznania, a co za tym idzie – rozgrywka zaczyna przypominać inne gatunki, np. platformówki.


  Tradycyjnie już dla kolejnych odsłon cyklu rozszerzono obsadę postaci, jakie pojawiły się w Super Smash Bros. W szranki stanąć mogą między sobą tacy bohaterowie, jak księżniczka Peach, Donkey Kong, Bowser, Pikachu, Kirby, Fox, Samus, Link, Mario oraz zupełnie nowe „twarze”, m.in. postacie z Animal Crossing, innego tytułu Nintendo, czy Mega Man, kultowy charakter narodzony w firmie Capcom. Każdy z pretendentów został wyposażony w charakterystyczny dla siebie zestaw ciosów i umiejętności specjalnych.


  Grafika w wersji na 3DS-a prezentuje się nieco inaczej niż w bliźniaczej odsłonie na stacjonarną platformę sprzętową, gdyż została okraszona nutką cel-shadingu. Dzięki takiemu zastosowaniu oprawa wizualna jest bardziej kreskówkowa, ale specyficzny styl pasuje do lekkiego klimatu gry.   

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

269,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty