INAZUMA ELEVEN GO 2: THUNDERFLASH / 3DS / 2DS

INAZUMA ELEVEN GO 2: THUNDERFLASH / 3DS / 2DS
 • Inazuma Eleven GO 2: Chrono Stone to gra stworzona na konsolkę Nintendo 3DS. Za tytuł odpowiada japońskie studio Level-5. Podobnie jak poprzednia część Inazuma Eleven GO 2 dostępna będzie w dwóch wersjach: Thunderflash i Wildfire, które różnią się od siebie paroma tylko elementami.

  Gra znów traktuje o piłce nożnej i jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej odsłony GO. Po turnieju piłkarskim Holy Road protagonista Matsukaze Tenma wraca do domu. Jednak po powrocie w rodzinne strony czeka go niespodzianka. Wszelki ślad po piłce nożnej znika. Szybko okazuje się, że za całą sytuacją stoi El Dorado. Jest to organizacja która za cel postanowiła eliminację wszystkich problemów trapiących świat. Piłka nożna zalicza się do tych problemów.

  Tytuł, podobnie jak poprzednie części, jest połączniem gry sportowej oraz RPG. Do części RPG zaliczyć można otwarty na eksplorację świat, który gracz odkrywa kierując bezpośrednio bohaterem. Po świecie rozsiane są różne przedmioty, które można zbierać. Można również swobodnie kontaktować się z napotkanymi po drodze postaciami NPC.

  Sportową częścią gry są mecze piłki nożnej. Gracz może sterować zawodnikami na boisku poprzez ekran dotykowy. Rysując odpowiednio linie gracz zmusza zawodnika do biegu w wybranym kierunku a stukając w ekran podanie. Mecz można rówież w dowolnym momencie zatrzymać by przeanalizować sytuację i dobrać odpowiednią taktykę.

  Poszczególni zawodnicy posiadają własne specjalne umiejętności, które można odpalić w każdym momecie gry. Jednak by akcja stała się aktywna, piłkarz musi posiadać odpowiednią liczbę tzw. Technical Points. Natomiast za kondycję piłkarzy odpowiadają tzw. Genki Points. Niebobór tych punktów sprawia, że piłkarz szybciej się męczy, wolniej biega oraz łatwiej mu odebrać piłkę.


  *Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na 27.03.2015 r.
  Wysyłka oraz odbió osobisty przewidziany jest na dzień premiery
  (Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).


   

 • Stan Nowa w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

139,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.2 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty