KONSOLA NEW NINTENDO 3DS XL HYRULE GOLD EDITION / LIMITED EDITION /

KONSOLA NEW NINTENDO 3DS XL HYRULE GOLD EDITION / LIMITED EDITION /
 • Fani serii The Legend of Zelda, którzy preferują kieszonkowe przygody mogą się cieszyć na zupełnie nową specjalną edycję New Nintendo 3DS XL Hyrule Edition, dostępną w sprzedaży już 24 marca. Zestaw nie zawiera gry.


  W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ:
  • konsola New Nintendo 3DS XL
  • rysik New Nintendo 3DS XL
  • karta pamięci microSDHC (4 GB)
  • AR Karty
  • instrukcja Quick-Start
  • Instrukcja i gwarancja


  UWAGA: Ładowarka nie będzie dołączona w zestawie. Można korzystać z ładowarek Dsi, Dsi XL i 3DS, które sprzedawane są oddzielnie.

   

  obrazek


  NOWA WERSJA, NOWE MOŻLIWOŚCI:

  Konsolkę wyposażono w mocniejszy procesor, dzięki czemu gry ładują się o wiele szybciej i działają płynniej, emitując przy tym lepszej jakości grafikę. New Nintendo 3DS to także dwa nowe przyciski i mały substytut gałki analogowej, które umożliwiają bardziej precyzyjne sterowanie w grach.Na tyle konsoli pojawiły się „bumpery” ZR i LR – przyciski o podobnym zastosowaniu znajdziemy w padach do Xboksa One i PlayStation 4.
   
  Konsola jest kompatybilna ze wszystkimi tytułami, które ukazały się na Nintendo 3DS i Nintendo DS. Pojawią się na niej jednak również ekskluzywne nowe produkcje. Zmianie uległo również umiejscowienie slota na kartridże z grami – teraz znajduje się on na przedzie panelu konsoli po lewej stronie. New 3DS chwali się także większym ekranem oraz znacznie wydajniejszym akumulatorkiem, na którego pracę wpływ będzie miała teraz funkcja dostosowywania podświetlenia wyświetlacza do panujących warunków świetlnych. Ulepszone zostanie także wyświetlanie grafiki trójwymiarowej, co przełoży się na lepszą jakość oprawy graficznej poszczególnych produkcji.

  obrazek


  NADAJ UNIKALNY WYGLĄD SWOJEJ KONSOLI:

  New Nintendo 3DS będzie dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, ale firma pomyślała o czymś jeszcze. Na rynek dodatkowo zostaną wypuszczone specjalne panele, (do dokupienia osobno) które po założeniu na konsole całkowicie odmienią jej wygląd.

  NOWA WERSJA KONSOLI, NOWY TRÓJWYMIAR:

  Odświeżono technologię stereoskopowego 3D, która pozwala na oglądanie trójwymiarowego obrazu bez konieczności zakładania specjalnych okularów. W standardowym 3DS-ie, by cieszyć się tą funkcjonalnością musimy patrzeć wprost na ekran z określonej odległości. W New 3DS wbudowano natomiast kamerkę, która śledzi ruchy naszej głowy i automatycznie dopasowuje działanie efektu.

  CIESZ SIĘ WSZYSTKIMI ULUBIONYMI GRAMI:

  Konsola jest kompatybilna z wszystkimi grami na konsolę Nintendo DS oraz Nintendo 3DS. Został już także zapowiedziany pierwszy tytuł specjalny tylko na nową wersję konsoli, której starsze wersje nie obsłużą. Dodatkowo konsola posiada internetowy sklep e-shop który oferuje gry z starszych konsol Nintendo w postaci cyfrowej.


   

  obrazek

   

   

 • PRODUCENT Nintendo
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

999,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.2 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty