DISNEY INFINITY 3.0 / ORIGINALS / FIGURKA STRACH

DISNEY INFINITY 3.0 / ORIGINALS / FIGURKA STRACH
 • Strach - Przerażający kłębek nerwów, używa fali emocji do niszczenia przeszkód.Postać można wykorzystać na Placu Zabaw 3.0 (Disney Infinity 3.0 Edition) oraz w świecie gry "W głowie się nie mieści" (świat sprzedawany oddzielnie).

   

  obrazek


  Do korzystania z figurki na placu zabaw wymagana jest płyta z grą Disney Infinity 3.0 (sprzedawana oddzielnie).


  Do korzystania z figurki w świecie gry wymagany jest świat "W głowie się nie mieści" (zestaw sprzedawany oddzielnie).

   

  Disney Infinity 3.0 wprowadza całkowicie nowe trójwymiarowe Centrum Placu Zabaw, które ułatwi graczom wybieranie różnorodnych gatunków rozrywki – wliczając w to platformówki, wyścigi oraz symulatory rolnictwa. Dwie nowe gry na Placu Zabaw w trybie wieloosobowym to przygodowa gra akcji i wyścigi gokartów,. Dzieci i całe rodziny będą mogły grać w nich popularnymi postaciami Disneya, Disney/Pixar, Marvela i postaciami z Gwiezdnych Wojen – wszystkimi razem w jednolitym środowisku.

  Na Placu Zabaw Disney Infinity możesz budować własne światy, układać gry, w których Ty określasz reguły, czy budować zakątki przeniesione wprost z Twojej wyobraźni. Kiedy skończysz, możesz wszystko zburzyć i zacząć od nowa.


  Inne światy, figurki oraz gry na Plac Zabaw Disney Infinity 3.0 są sprzedawane osobno. Wszystkie figurki i dyski mocy z wersji 1.0 i 2.0 Disney Infinity są kompatybilne z Disney Infinity 3.0 w usprawnionym Placu Zabaw.

  obrazek


 • PRODUCENT DISNEY INTERACTIVE STUDIOS
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

54,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.2 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty