DISNEY INFINITY 2.0 ORIGINALS TOY BOX ALADYN I JASMINE

DISNEY INFINITY 2.0 ORIGINALS TOY BOX ALADYN I JASMINE
 • W skład zestawu wchodzą:
  • Figurka Aladyn
  • Figurka Jasmine
  • 2 Dyski Mocy umożliwiające przekształcenie swojego świata w scenerię znaną z filmu Aladyn
   

   

   

  Gra DISNEY INFINITY ORIGINALS 2.0 sprzedawana jest oddzielnie.


  Parę słów o grze:

  Disney Infinity można opisać jako wirtualny plac zabaw, w którym występują razem różne postaci, przedmioty, środki transportu i budynki pochodzące z najważniejszych marek wytwórni filmowych Disney i Pixar. Stworzenie gry zlecono studiu Avalanche Software, które wcześniej zajmowało się takimi produkcjami jak Cars 2: The Video Game, czy Toy Story 3: The Video Game.

  Disney Infinity oferuje świat wypełniony różnymi atrakcjami i mini-grami. Zabawa toczy się przede wszystkim na fabularnych poziomach, zbudowanych na bazie disney’owskich marek, zawierających liczne zagadki do rozwiązania i wrogów do pokonania. Oczywiście kilka dostępnych na starcie plansz to nie wszystko – bawić się można na tzw. Placu Zabaw, gdzie gracze mogą samodzielnie projektować poziomy wypełnione przeróżnymi atrakcjami i obiektami, takimi jak tory wyścigowe, strzelnice, labirynty,czy boiska do piłki nożnej.

  Można zdecydować o wyglądzie wirtualnego świata, łącząc ze sobą elementy pochodzące z dowolnych filmowych marek pojawiających się w grze. Na gotowych poziomach da się bawić samemu bądź ze znajomymi, a nawet udostępniać je szerszej społeczności graczy (choć aby inni mogli je pobierać, muszą one przejść autoryzację producenta).

  Do zabawy niezbędna jest specjalna stacja dokująca (Disney Infinity Base), na której umieszcza się figurki postaci, którymi chcemy sterować. W zależności od rozmiarów naszej kolekcji, możemy pokierować różnymi bohaterami filmów Disneya: od animowanego Sulley’a z Potwory i Spółka, czy Buzza Astrala z Toy Story, po Jacka Sparrowa lub Davy’ego Jonesa z Piratów z Karaibów.

  Każda postać posiada indywidualne zdolności i gadżety. Na podstawce znajduje się miejsce na plastikowy klocek, zmieniający wygląd świata. Dodatkowo cechy postaci da się modyfikować za pomocą tzw. Dysków Mocy, czyli kart RFID umieszczanych na podstawce pod figurką. Wzmacniają one postaci o specjalne umiejętności lub dodają nowe przedmioty do wykorzystania w grze.

  Disney Infinity zyskuje dużo w trybie multiplayer, gdzie gracze mogą się bawić wspólnie przy jednym ekranie lub łącząc się ze sobą przez Internet. Dla zabawy wieloosobowej twórcy przygotowali sporo atrakcji, takich jak interaktywne miasta, czy tryb a la „capture the flag”.

  Komiksowa, kolorowa grafika nawiązuje klimatem do animowanych filmów Disney’a. Modele postaci przypominają nieco zabawki,jakie w swojej kolekcji posiada niejeden ulubieniec bajek amerykańskiej wytwórni filmowej.

   

  *Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na 12.02.2015 r.
  Wysyłka przewidziana jest na 1-2 dni przed premierą, najpóźniej w dzień premiery.

  (Nie ponosimy odpowiedzialności za  ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).


   

 • PRODUCENT DISNEY INTERACTIVE STUDIOS
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

129,99  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.02 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty