DISNEY INFINITY 2.0 MARVEL FIGURKA ZIELONY GOBLIN / GREEN GOBLIN

DISNEY INFINITY 2.0 MARVEL FIGURKA ZIELONY GOBLIN / GREEN GOBLIN
 • Zielony Goblin (Green Goblin) - główny przeciwnik Spider-Mana, pojawiał się zarówno w filmach jak i  komiksach. Potężny antybohater, uzbrojony w bomby w kształcie dyni, posiada takze rękawice naładowaną prądem, która może razić przeciwników w świecie Spider-Mana.

   

  Nasz antybohater posiada nadludzką siłę, potrafi także latać za pomocą swojego szybowca, a w połączeniu z wybuchającymi bombami czyni go bardzo silną postacią w uniwersum Spider-Mana

   

  Figurka Zielonego Goblina pochodzi z drugiej serii, która pojawi się już 20 stycznia 2015.

   

  obrazek

   

  Gra DISNEY INFINITY 2.0 MARVEL SUPER HEROES sprzedawana jest oddzielnie


  Parę słów o grze:


  Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes to kontynuacja popularnej gry zręcznościowej z 2013 roku. Produkcję opracowało studio Avalanche Software, czyli ten sam zespół, który stał za pierwszą częścią.


  Największą atrakcją projektu jest wprowadzenie do wirtualnego świata postaci i elementów pochodzących z komiksowego uniwersum wydawnictwa Marvel. Dzięki temu możemy wcielić się w słynnych superbohaterów, takich jak Hawkeye, Hulk, Winter Soldier, Iron Patriot, Captain America, Loki, Spider-Man, MODOK, Rocket Raccoon czy Groot. Gra oferuje rozbudowaną warstwę fabularną, którą opracował Brian Michael Bendis, czyli obsypany nagrodami scenarzysta komiksowy, mający na koncie takie serie, jak Powers, Daredevil czy Ultimate Spider-Man.

   

  Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes wprowadza także nowe liczne nowe lokacje, wśród których znalazła się marvelowska wersja Manhattanu, z wieżą grupy Avengers w centrum. Ponadto autorzy nie ograniczyli się tylko do superbohaterów i dodali także nowe postacie pochodzące z klasycznych kreskówek Disney'a.


  Gra jest typową zręcznościówką, w której zajmujemy się eksplorowaniem lokacji i walką z przeciwnikami. Od czasu do czasu musimy także zmierzyć się z prostymi zagadkami logicznymi. Poza standardowymi wyzwaniami dostępnych jest również sporo pomysłowych mini gierek. Kierowane przez graczy postacie superbohaterów posiadają wszystkie odpowiednie moce i umiejętności, w tym zdolność latania, więc by umożliwić swobodne ich wykorzystywanie, znacząco zwiększone zostały rozmiary map. Zabawę uatrakcyjnia system rozwoju oparty na drzewkach talentów.

   

  Wszystkim tym możemy bawić się samotnie lub w trybie multiplayer.Zmiany nie ograniczyły się tylko do wprowadzenia nowych postaci i lokacji. Mocnej przeróbce uległ tryb Toybox, w którym gracze mogą tworzyć własne poziomy i dzielić się nimi z innymi użytkownikami. Opcje kreacji rozszerzone zostały o nowe elementy, uproszczeniu uległ interfejs i pojawiła się możliwość przywoływania zautomatyzowanych budowniczych, którzy proceduralnie uzupełniają brakujące elementy map.

   

  Tak jak poprzednia odsłona, gra wykorzystuje plastikowe figurki, które gracze mogą kolekcjonować i za ich pomocą odblokowywać dostęp do wirtualnych wersji tych bohaterów, stawiając ich modele na stacji dokującej. Co ważne, produkcja jest kompatybilna ze wszystkimi figurkami i akcesoriami z pierwszego Disney Infinity. Dostępna jest także opcja zaimportowania zapisanych stanów gry.

   

  *Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na 20.01.2015 r.
  Wysyłka przewidziana jest na 1-2 dni przed premierą, najpóźniej w dzień premiery
  (Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

49,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty